Розв’язки до завдань з програмування можна знайти тут. Залиште свій email, і ми надішлемо сповіщення одразу після того, як спеціаліст дасть відповідь на ваше запитання. Точну дату відвантаження уточнюйте, будь ласка, у нашого менеджера за телефонами, вказаними на сайті. Книга включає в себе всі основні функції і блоки, які необхідно знати юному програмісту. В кінці книги ви знайдете матеріал, що робити далі, що вивчати і як розвиватися. Повернення можливе протягом 14 днів після отримання (для товарів належної якості).

  • Щоб з нею працювати, потрібно впевнено володіти синтаксисом Python.
  • Приклади проєктів, представлені в книзі, навряд чи здивують професіоналів, але як введення в різні сфери програмування цілком підійдуть.
  • В кінці книги є глосарій і список найважливіших слів з мови програмування.
  • Розбавте полицю зі шкільними підручниками, полегшіть навчання.
  • В кінці книги ви знайдете матеріал, що робити далі, що вивчати і як розвиватися.

Книга розповість про всі тонкощі цієї мови і допоможе в створенні власних програм. У повідомленнях сповіщується, що компанія BOOK24.UA шукає робітників за відкритими вакансіями. Ми офіційно заявляємо, що зазначена у повідомленнях інформація є хибною та не має жодного відношення до реальності. Компанія ніколи не підбирає співробітників в такий спосіб. Коли програміст вже добре знає свою мову, на перший план виходять чистота та ефективність коду. Це показник професіоналізму для фахівця, який претендує на рівень senior.

Книги Томас Кормен Алгоритмы, Python Книги Справлчник И Интелект

“На жаль нічого не вдалось знайти за вашим запитом.” Через касу або термінал самообслуговування Приватбанк. Коментар буде опубліковано лише після попередньої перевірки нашими співробітниками. Колір виробу може відрізнятися через налаштування монітора.

Звичайно, вивчивши лише цю книгу, не стати професійним гейм-девелопером. Можна і зовсім зайнятися чимось іншим – наприклад, вебпрограмуванням. Але головна мета – отримати навички розробки – буде досягнута.

Популярні Виробники В Категорії Комп’ютерні Книги

Для отримання максимально результату при навчанні необхідна практика та поєднання різних способів отримання інформації. Ніяка електронна версія не допоможе Вам опанувати предмет, особливо точного. Рекомендую завжди тримати під рукою практикум. Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 19 березня 1994 р. №172, друковані видання належної якості обміну (поверненню) не підлягають.

Книги Python

Дійсно хочете швидко оволодіти мовою Python, не докладаючи зайвих зусиль? У цьому допоможе чудовий посібник Пола Беррі Head First Python, створений на засадах останніх досягнень когнітивної науки. Ваш мозок буде змушений постійно працювати, а не губитися в нетрях занудливих текстів, що навіюють сон. Ви дізнаєтеся, як створити власний застосунок, як керувати базами даних, обробляти виключення і здійснювати первинну обробку даних.

Відгуки Клієнтів

Хочеться читати як комікс сторінка за сторінкою, розділ за розділом. Крок за кроком, на простих та дотепних прикладах та з допомогою смішних завдань ви зможете пізнати тонкощі мови Python. Тут докладно розібрані тонкощі вакансія Middle Python developer ООП в Python, бібліотеки для алгоритмів і структур даних, а також процеси, що відбуваються при роботі Python-програм. А ще в книзі багато трюків, про які слід знати як початківцям, так і професійним розробникам.

Книги Python

Книга містить інформацію про особливості мови Python та необхідне програмне забезпечення. Детально обговорюються основні програмні конструкції, які використовуються при написанні програм. Описуються базові оператори та керуючі інструкції, функції, списки, кортежі, множини, словники і текст. Окрема увага приділяється реалізації в Python парадигми об’єктно-орієнтованого програмування. Теоретичний матеріал ілюструється великою кількістю практичних прикладів.

Забули Пароль?

Можливо, у деяких читачів навіть з’явиться нове хобі – створювати прості ігри на Python. Коли я вперше натрапив на серію Head First, то був у захваті. Це дуууже відрізнялося від усіх підручників, які https://wizardsdev.com/ я бачив до цього. І мене дивувало, що ніхто не брався перекладати українською. Якби усі наші шкільні підручники були як ця книга, діти хотіли б навчатись, бо її просто не хочеться випускати з рук.

Вам Може Бути Цікаво

З цими книгами воно стане по-справжньому цікавим. Цікавитесь наукою про даних, але трохи побоюєтеся? Ця книга покаже вам, як використовувати мову Python для створення цікавих речей з допомогою науки про даних. Ви побачите, як встановити набір інструментів Anaconda, завдяки якому робота з Python стане дуже простий.